Aktualności

Akcje dobroczynne podczas Good Deeds Day Polska – zgłoś swoją placówkę!

Akcje dobroczynne podczas Good Deeds Day Polska – zgłoś swoją placówkę!

02.02.2017, Administrator

Stowarzyszenie Regionalne Centrum Wolontariatu w Krakowie zaprasza krakowskie organizacje pozarządowe oraz instytucje publiczne do wzięcia udziału w wydarzeniu, o charakterze międzynarodowym, Good Deeds Day Polska.  Zobacz jak możemy pomóc Twoim podopiecznym - zgłoś potrzebę swojej placówki i weź udział w akcji dobroczynnej!

Czym są akcje dobroczynne?

Podczas Good Deeds Day Polska zorganizowane zostaną akcje dobroczynne, których istotą jest odpowiedź na realne potrzeby innych ludzi i naszego środowiska. Akcje dobroczynne to współpraca i działanie. Poprzez nie chcemy zmieniać świat na lepsze. 

Wolontariusze w ramach akcji dobroczynnych mogą:

  • odmalować ławki i huśtawki dla dzieci
  • zagrać w szachy z samotnymi i starszymi
  • posadzić nowe drzewa lub posprzątać w parku
  • przygotować ciepły posiłek dla potrzebujących
  • dostarczyć karmę dla bezdomnych zwierząt w schronisku

To tylko pomysły - my czekamy na prawdziwe potrzeby Twojej organizacji. Zgłoś je nam, a my postaramy się aby zostały zrealizowane podczas Good Deeds Day Polska. Dołożymy wszelkich starań, by znaleźć wolontariuszy, sponsorów i ludzi dobrej woli, którzy wesprą podopiecznych Twojej placówki.

Jak wziąć udział?

Jeśli jesteś zainteresowany możesz:

- zgłosić potrzebę Twojej placówki. W tym celu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy- POTRZEBA ORGANIZACJI  do udziału w akcji dobroczynnej, w którym opiszesz potrzeby Twojej placówki, na które postaramy się odpowiedzieć w różnej postaci: zbiórki, wspólnego działania, opieki nad beneficjentami itp. w zależności od Twoich oczekiwań. Formularz zgłoszeniowy prosimy dostarczyć do Organizatora do dnia 15 lutego br. 

- zgłosić własną akcję dobroczynną, którą chcesz realizować z nami właśnie tego dnia. Wypełnij formularz zgłoszeniowy –ZGŁOSZENIE AKCJI, prześlij nam opis swojej akcji, a my ją dopiszemy do programu Good Deeds Day Polska. Formularz zgłoszeniowy prosimy dostarczyć do Organizatora do dnia 28 lutego br.

- zgłoś swoją organizację do wydarzenia GDD Polska i … wystaw stoisko, przeprowadź ciekawe warsztaty, zaprezentuj swoją organizację, zorganizuj występ itp. Jeśli chcesz poszerzyć grono osób znających i lubiących Twoją organizację – pokaż ją mieszkańcom Krakowa. Skontaktuj się z nami i opowiedz co chcesz zrobić, pomożemy, doradzimy, zaplanujemy wspólnie:  gddpolska@gmail.com, 603 332 868.

Formularze zgłoszeniowy prosimy dostarczyć do Organizatora za pośrednictwem poczty mailowej gddpolska@gmail.com lub pocztą tradycyjną na adres:

Stowarzyszenie Regionalne Centrum Wolontariatu w Krakowie

ul.Krasickiego 18/IIp., 30-503 Kraków

 

zostań
wolontariuszem
Znajdź
wolontariusza
Newsletter
Wydarzenia
styczeń 2018
pn wt sr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 - - - -
- - - - - - -
Zobacz szczegóły »
Poznaj.Decyduj.Działaj!
barwy wolontariatu
Ogólnopolska Sieć Centrów Wolontariatu
ngo