Projekt FIO 2017

Warsztaty dla uczniów

20.09.2017, Administrator

Uczniowie małopolskich szkół, biorących udział w projekcie uczestniczą w warsztatach, podczas których mają możliwość zdobycia wiedzy z tematyki z zakresu: sposobów rozpoznawania potrzeb społeczności lokalnej oraz metod ich artykułowania i uzasadniania; umiejętności planowania pracy oraz działania zgodnie z metodą projektu, a także wolontariatu.

 

 

 

Warsztaty dla młodzieży

 

Zespół Placówek Oświatowych w Rybnej

Pierwsze warsztaty dotyczące wolontariatu odbyły się w Szkole Podstawowej w Rybnej 11 września.

 

 

Zespół Szkół Gminnych w Proszówkach

W Szkole Podstawowej w Proszówkach odbyły się warsztaty dotyczące wolontariatu (11.09) i diagnozy środowiska lokalnego (18.09). Przed grupą kolejne spotkanie, tym razem nt. planowania akcji społecznej.   

 

 

 

Szkoła Podstawowa nr 106 w Krakowie

W takim składzie widzieliśmy się na warsztatach dotyczących wolontariatu w Szkole Podstawowej nr 106 w Krakowie :)

 

 

 

Zespół Placówek Oświatowych w Kasinie Wielkiej

Relacja szkoły:

19 września w Zespole Placówek Oświatowych w Kasinie Wielkiej rozpoczęły się warsztaty dla 15 uczniów. Pierwsze spotkanie poprowadziła Pani Berenika Baranowska pod hasłem: Wolontariat -

jedna z form aktywności obywatelskiej. Zajęcia wzbogaciły naszą wiedzę na temat wolontariatu i tego co możemy dać innym. Atmosfera spotkania była bardzo miła i przyjazna, dająca impuls do

wspólnego działania na rzecz naszego środowiska lokalnego. Warsztaty były prowadzone bardzo ciekawie z wykorzystaniem różnorodnych metod aktywizujących. Czekamy na kolejne spotkanie.

 

 

 

 

Zespół Szkół w Pogwizdowie

Relacja Szkoły:

21 września, odbyło się pierwsze szkolenie wolontariuszy w ramach projektu "Poznaj, decyduj, działaj" przeprowadzone przez p. Berenikę Baranowską. Oprócz części merytorycznej, podczas której uczniowie otrzymali wiele ważnych informacji nt. wolontariatu, uczestniczyli również w części warsztatowej, podczas której mogli wykazać się pomysłowością oraz współpracą w rozwiązywaniu poszczególnych zadań. 

 

 

zostań
wolontariuszem
Znajdź
wolontariusza
Newsletter
Wydarzenia
czerwiec 2018
pn wt sr cz pt so nd
- - - - 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 -
- - - - - - -
Zobacz szczegóły »
Poznaj.Decyduj.Działaj!
barwy wolontariatu
Ogólnopolska Sieć Centrów Wolontariatu
ngo