Aktualności

Wolontariat przy Korpusie Solidarności

Wolontariat przy Korpusie Solidarności

28.08.2019, Administrator

Chcesz zdobyć doświadczenie w koordynacji projektów? Chcesz się rozwijać, próbować swoich sił w nowych zadaniach? Zgłoś się do nas - poszukujemy wsparcia do naszego nowego projektu promującego wolontariat!

Chcesz zdobyć doświadczenie w koordynacji projektów? Chcesz się rozwijać, próbować swoich sił w nowych zadaniach? Bliska jest Ci idea wolontariatu?

Zgłoś się do nas - poszukujemy wsparcia do naszego nowego projektu promującego wolontariat - Korpusu Solidarności!

Podczas wolontariatu przeprowadzimy Cię przez cały proces koordynacji projektu - od jego planowania, przez realizację, po zamknięcie. Będziesz realnym wsparciem koordynatora projektu w bieżących zadaniach, w każdy poniedziałek będziemy spotykać się, by pracować nad postępem projektu i sprawiać, by jeszcze więcej osób chciało pomagać innym! :)

Możliwe formy zaangażowania:

  • Wsparcie szeroko rozumianej promocji: współtworzenie materiałów promocyjnych, planowanie postów do mediów społecznościowych, publikowanie ofert wolontariatu na stronie www, promocja wydarzeń w Internecie, przygotowywanie filmów, fotografii, tekstów marketingowych

  • Kwestie logistyczno-administracyjne: potwierdzanie spotkań z wolontariuszami, koordynatorami i organizatorami wolontariatu, przygotowanie materiałów przed spotkaniami informacyjnymi, akcjami wolontariackimi itp.

  • Wspólne uczestnictwo w kreowaniu wizerunku organizacji, realizacja własnych inicjatyw

Nie musisz wiedzieć wszystkiego, ważne, byś miał/a chęci do nauki :)

Jeśli chciał(a)byś nam pomóc, wyślij do nas wiadomość mailową (agnieszka.iwan@wolontariat-malopolska.pl). Prześlij swoje CV i napisz kilka zdań o sobie, a także co potrafisz już robić, jakie zadania lubisz i czego chciałbyś się nauczyć. Nasza koordynatorka projektu, Agnieszka Iwan, odezwie się do Ciebie!

Do zobaczenia!


Galeria zdjęć

zostań
wolontariuszem
Znajdź
wolontariusza
Newsletter
Wydarzenia
lipiec 2021
pn wt sr cz pt so nd
- - - 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 -
- - - - - - -
Zobacz szczegóły »
Korpus Solidarności
Ogólnopolska Sieć Centrów Wolontariatu
ngo