Weź udział / Take part

Wolontariat podczas Good Deeds Day Polska

Wolontariat podczas Good Deeds Day Polska

04.01.2017, Administrator

W ramach Good Deeds Day Polska 2017 przygotowujemy wiele dobrego! Jeśli chciałbyś się zaangażować w przygotowania, zapraszamy! Zobacz, co możesz zrobić w ramach wolontariatu.

Dlaczego warto zostać wolontariuszem podczas Good Deeds Day Polska?

Praca wolontariusza to nie tylko obowiązki, ale również okazja do poznania fantastycznych osób i zawarcia nowych znajomości! Okres przygotowań do GOOD DEEDS DAY POLSKA będzie obfitował w liczne spotkania z innymi wolontariuszami.

Wolontariat podczas GOOD DEEDS DAY POLSKA daje możliwość aktywnego współtworzenia wydarzenia organizowanego w ponad 75 krajach na świecie! Udział w wolontariacie podczas tego wydarzenia to także okazja do zdobycia cennego doświadczenia zawodowego oraz pogłębienia własnych zainteresowań.

Działy czekające na wolontariuszy:

1. Promocja - Na wolontariuszy w dziale promocji czeka wiele zadań: obsługa mediów społecznościowych (Facebook, Instagram), wyszukiwanie informacji i redakcja tekstów do prasy oraz na strony www. Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w promowaniu idei non-profit, zgłoś się do tego działu! Poszukujemy osób zorganizowanych, które aktywnie posługują się językiem angielskim w piśmie oraz w mowie. Kreatywność, otwartość na nowe pomysły oraz lekkie pióro są mile widziane.

2. Foto/wideo - Wolontariusze w tym dziale odpowiedzialni będą za tworzenie dokumentacji zdjęciowej oraz filmowej z całości wydarzenia (oraz z jego przygotowania). W planach przewidujemy stworzenie spotu promującego akcję “Dobra kawa na drogę” oraz stworzenie galerii wolontariuszy GDD, dlatego szukamy osób kreatywnych, z umiejętnościami tworzenia obrazu i dźwięku na własnym sprzęcie, a także montażu materiału.

3. Fundraising - Wolontariusze w dziale fundraising odpowiedzialni będą za: aktualizację baz danych firm sponsorskich, przygotowanie oferty sponsorskiej, nawiązanie kontaktu z firmami w postaci wysyłki oferty, kontakt telefoniczny, udział w spotkaniach indywidualnych. W zakresie zadań będzie także współpraca z działem akcji dobroczynnych i liderami akcji w zakresie potrzebnych materiałów. Mile widziane są osoby komunikatywne z darem przekonywania oraz otwarte na nowości.

4. Akcje dobroczynne - Do działu akcji dobroczynnych poszukujemy osób, które będą czuwać nad przebiegiem poszczególnych akcji, w procesie przygotowawczym, jak i realizacji. Do ich zadań należeć będzie: bieżąca współpraca z placówkami, na rzecz których będą przeprowadzone akcje, zbieranie zapotrzebowania na materiały niezbędne do jej przeprowadzenia, kontakt i przygotowanie grup wolontariackich, udział w akcjach. Nad każdą akcją czuwać będą liderzy akcji. Poszukujemy osób z umiejętnościami organizacyjnymi i kierowaniem zespołem.

Good Deeds Day Polska 2017 odbędzie się 2 kwietnia, ale prace przygotowawcze już trwają - bądź ich częścią!
Formularz zgłoszeniowy znajduje się pod adresem:
https://goo.gl/forms/ax2OHZ6AyWV0Jc302.
 

Więcej informacji udzielają:
Anna Rodacka - koordynatorka wydarzenia
Agnieszka Iwan - koordynatorka wydarzenia

e-mail: gddpolska@gmail.com
tel. 603 332 868

zostań
wolontariuszem
Znajdź
wolontariusza
Newsletter
Wydarzenia
styczeń 2018
pn wt sr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 - - - -
- - - - - - -
Zobacz szczegóły »
Poznaj.Decyduj.Działaj!
barwy wolontariatu
Ogólnopolska Sieć Centrów Wolontariatu
ngo